لطفا صبر نمایید

شرایط استفاده از خدمات (سرویسها) وبسایت www.batahghigh.com

آخرین اصلاح: 7 مهر 1397 ه‍.ش.

به BaTahghighخوش آمدید!

از اینکه از سرویس‌های ما استفاده می‌کنید، سپاس ‌گزاریم.
با استفاده از سرویس‌های ما، شما با این شرایط موافقت می‌کنید.
لطفا شرایط زیر را به دقت مطالعه کنید.

شما باید از کلیه خط مشی‌هایی که به واسطه سرویس‌های ما در اختیار شما قرار گرفته است، پیروی کنید. از سرویس‌های ما سوء استفاده نکنید. بعنوان مثال از تداخل در سرویس‌های ما یا تلاش برای دسترسی به آنها با استفاده از روشی بجز رابط کاربری و دستورالعمل‌های ارایه شده توسط ما، خودداری کنید.

شما می‌توانید از سرویس‌های ما با رعایت قوانین و مقررات جاری کشور بخصوص قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای، استفاده کنید. در صورت عدم تبعیت شما از شرایط یا خط مشی‌های ما و یا در صورت مشکوک شدن به هرگونه سوء عملکرد، ما ممکن است ارایه سرویس‌ها به شما را متوقف کرده یا به حالت تعلیق در آوریم.

استفاده از سرویس‌های ما سبب نمی‌شود که مالکیت هرکدام از داراییها و حقوق معنوی موجود در سرویس‌های ما یا محتواهایی که به آنها دسترسی دارید به شما تعلق بگیرد. شما امکان استفاده از محتوای سرویس‌های ما را ندارید، مگر اینکه دارنده آن سرویس‌ها به شما اجازه دهد یا بگونه‌ای دیگر بواسطه قانون مجاز به انجام این کار باشید. این شرایط به شما این حق را نمی‌دهند از برند یا لوگوهای استفاده شده در این سرویس‌ها استفاده کنید. شما مجاز نیستید اعلامیه‌های حقوقی نمایش داده شده در سرویس‌های ما را حذف یا نامفهوم کرده یا آنها را تغییر دهید.

شما اجازه ندارید هیچ بخشی از سرویس‌ها یا نرم‌افزارهای ارایه شده همراه آنها را کپی کرده؛ تغییر داده، توزیع کرده، فروخته یا اجاره دهید یا هیچ بخشی از آنها را مهندسی معکوس کرده یا تلاش کنید کد منبع آنها را استخراج کنید، بجز در مواردی که قانون این محدودیت‌ها را لغو کند یا مجوز کتبی از طرف ما داشته باشید.

سرویس های نرم‌افزاری ما ممکن است دوره ای و بدون اطلاع شما بصورت خودکار و با ارایه یک نسخه یا ویژگی جدید، در وب سایت BaTahghighارایه گردد.

اگر سرویس‌های ما محتواهایی را به نمایش می‌گذارند که متعلق به BaTahghighنیست. مسئولیت این محتواها تنها بر عهده سازمانی است که آن را در اختیار افراد قرار داده است. ما ممکن است محتوا را مورد بازبینی قرار ‌دهیم تا تعیین کنیم که غیرقانونی نباشد یا اینکه خط مشی‌های ما را نقض نکند، همچنین در صورتی که یک محتوا بصورت منطقی خط مشی‌های ما یا قانون را نقض کند، آن را حذف کرده یا نمایش نمی‌دهیم. اما این امر لزوما به معنای این نیست که ما محتوا را بازبینی می‌کنیم، بنابراین لطفا تصور نکنید که ما این کار را انجام می‌دهیم. ما ممکن است اعلامیه‌های سرویس‌ها، پیامهای اجرایی و سایر اطلاعات را در ارتباط با استفاده شما از این “سرویس‌ها” برای شما ارسال کنیم. شما می‌توانید برخی از آن ارتباطات را لغو کنید.

ثبت نام شما در BaTahghigh

برای استفاده از سرویس‌های ما بایستی در وبسایت ما ثبت نام کرده باشید. شما ممکن است شخصا ثبت نام کرده باشید یا اینکه سرپرستی مانند کارفرما یا موسسه آموزشی، از طرف شما ثبت نام کرده باشد. اگر از یک حساب BaTahghighاستفاده می‌کنید که توسط یک سرپرست به شما اختصاص داده شده است، ممکن است شرایط اضافی یا متفاوتی در مورد شما اعمال شود و سرپرست شما ممکن است به حسابتان دسترسی داشته باشد یا آن را غیرفعال کند. برای حفاظت از حساب BaTahghighخود، ﺭﻤﺰتان را فاش نکنید. شما مسئول اتفاقاتی هستید که در حساب BaTahghighشما یا از طریق آن رخ می‌دهد. سعی کنید از ﺭﻤﺰ حساب BaTahghighخود در برنامه‌های شخص ثالث استفاده مجدد نکنید. اگر متوجه استفاده غیرمجاز از ﺭﻤﺰ یا حساب BaTahghighخود شدید، سریعا رمز و یا نام کاربری خود را تغییر دهید.

محتوای شما در سرویس‌های ما

برخی از سرویس‌های ما به شما امکان می‌دهند محتوا را آپلود، ارائه، ذخیره، ارسال یا دریافت کنید. شما مالکیت هر گونه حقوق مالکیت معنوی را که در رابطه با محتوا در اختیار دارید، حفظ خواهید کرد. به طور خلاصه، آنچه متعلق به شماست، همچنان به شما تعلق خواهد داشت. ما از تحلیل محتوای شما برای ارتقا و بهبود سرویسها یمان و خدمات قابل ارایه به شما استفاده می کنیم حتی اگر از سرویس‌های ما دیگر استفاده نکنید. برخی از سرویس‌ها روش‌هایی را ارایه می‌کنند تا از آن طریق بتوانید به محتوای ارایه شده در آن سرویس‌ها دسترسی داشته یا آن را حذف کنید. همچنین در برخی از سرویس‌های ما، شرایط یا تنظیماتی وجود دارد که محدوده استفاده ما از محتوای ارایه شده از طریق آن سرویس‌ها را محدود می‌کند. اطمینان حاصل کنید که برای هر محتوایی که به سرویس‌های ما ارسال می‌کنید، از حقوق لازم برخوردار هستید.

تغییر و پایان دادن به استفاده از سرویس‌های ما

ما بطور مداوم در حال تغییر و بهبود سرویس‌های خود هستیم. ممکن است ویژگی‌ها یا عملکردهایی را اضافه یا حذف کنیم، و همچنین ممکن است همه یا یکی از سرویس‌های خود را بطور کلی متوقف کرده یا به حالت تعلیق یا از حالت رایگان درآوریم. شما می‌توانید هر گاه خواستید دیگر از سرویس‌های ما استفاده نکنید، اگرچه ما از رفتن شما متاسف خواهیم شد. همچنین ما در هر زمان ممکن است ارایه سرویس‌ها به شما را متوقف کرده یا محدودیت‌های جدیدی را به سرویس‌های ما اضافه کرده یا ایجاد کنیم. ما معتقدیم که داده‌های شما متعلق به خود شماست و حفظ دسترسی شما به چنین داده‌هایی از اهمیت بسیار برخوردار است. اگر ما سرویسی را قطع کنیم، درجایی که بصورت منطقی امکان‌پذیر باشد، پیشاپیش شما را بگونه ای متعارف مطلع کرده و به شما فرصت می‌دهیم تا اطلاعات خود را از آن سرویس خارج کنید.

ضمانت‌ها و اعلامیه‌های سلب مسئولیت ما

ما سرویس‌های خود را در سطحی منطقی از مهارت و دقت ارایه می‌کنیم و امیدواریم که از استفاده از آنها لذت ببرید. اما موارد خاصی وجود دارند که ما در زمینه سرویس‌های خود تضمینی ارایه نمی‌کنیم. بغیر از مواردی که صریحا در این شرایط قید شده است، نه ما و نه عرضه کنندگان و توزیع کنندگان آن تعهد خاصی درباره سرویس‌ها نمی‌دهند. بعنوان مثال، ما تعهدی درباره محتوای داخل سرویس‌ها، عملکرد خاص سرویس‌ها، قابل اعتماد بودن، در دسترس بودن یا قابلیت برآوردن نیازهای شما نخواهیم داشت. ما سرویس‌ها را “همانگونه که هست” ارایه می‌کنیم. برخی از حوزه‌های قضایی ضمانت‌های خاصی مانند ضمانت تلویحی دارا بودن قابلیت تجاری، تناسب با اهداف خاص و عدم نقض حقوق را ارایه می‌دهند. تا حدی که قانون مجاز بداند، ما تمام ضمانت نامه‌ها را مستثنی می کنیم.

مسئولیت در برابر سرویس‌های ما

وقتی قانون مجاز بداند، BaTahghigh، و توزیع کنندگان و ارایه دهندگان BaTahghigh، مسئول از دست رفتن سرمایه، سود یا داده‌ها، خسارت‌های مالی و آسیب‌های غیرمستقیم، خاص، تبعی، عبرت آموز یا کیفری نخواهند بود. تا حدی که قانون مجاز بداند، تعهد کلی BaTahghigh، و ارایه‌دهندگان و توزیع کنندگان آن، برای هر ادعایی تحت این شرایط، شامل کلیه ضمانت‌نامه‌های ضمنی، به مبلغی محدود می‌شود که شما برای استفاده از این سرویس‌ها (یا به انتخاب ما برای ارایه مجدد سرویس‌ها به شما) به ما پرداخت کرده‌اید. در تمام موارد، BaTahghighو ارایه دهندگان و توزیع کنندگان آن مسئول هرگونه خسارت و زیانی که بطور منطقی قابل پیش بینی نیست، نمی‌باشند.

استفاده‌های تجاری از سرویس‌های ما

اگر از سرویس‌های ما برای کسب و کار خود استفاده می‌کنید، آن کسب و کار این شرایط را می‌پذیرد. ما و شرکت‌های وابسته، ماموران، نمایندگان و کارمندان آن باید از هرگونه ادعا، دادخواست یا عملی که در رابطه با یا ناشی از استفاده از سرویس‌ها یا رعایت نکردن این شرایط باشد، در امان باشند یا خسارت آنها جبران شود و این شامل هرگونه مسئولیت یا هزینه ناشی از ادعاها، زیان‌ها، خسارات، دادخواست‌ها، احکام، هزینه‌های دادرسی و هزینه‌های وکیل می‌شود.

درباره شرایط استفاده (این صفحه)

ما ممکن است این شرایط را که به یکی از سرویس‌ها اعمال می‌شود تغییر دهیم تا بعنوان مثال تغییرات قانون یا تغییرات سرویس‌های ما را منعکس کنند. شما باید مرتبا شرایط را بررسی کنید. ما اعلامیه‌های مربوط به اصلاحات این قوانین را در این صفحه قرار خواهیم داد. تغییرات بصورت عطف‌ به ‌ماسبق اعمال نمی‌شوند اما تغییرات مربوط به عملکردهای جدید برای یکی از سرویس‌ها یا تغییرات ایجاد شده به دلایل حقوقی بلافاصله به اجرا گذاشته خواهد شد. اگر شما با شرایط اصلاح شده برای یکی از سرویس‌ها موافق نباشید، باید استفاده خود از آن سرویس را متوقف کنید.

اگر بین این شرایط و شرایط جدید و اضافی تداخلی وجود داشته باشد، شرایط اضافی و جدید برای کنترل آن تداخل اولویت دارد. این شرایط رابطه بین BaTahghighو شما را کنترل می کنند. اینها هیچگونه حقوقی را که به نفع شخص ثالث باشد ایجاد نمی کنند. اگر شما این شرایط را رعایت نکرده و ما بلافاصله اقدام نکنیم، به این معنا نیست که ما از حقوقی که ممکن است داشته باشیم (مانند اقداماتی در آینده) دست کشیده ایم. اگر در نهایت شرط خاصی قابل اجرا نباشد، این بر شرایط دیگر تاثیر نخواهد داشت.

قوانین جاری کشور، در مورد هرگونه منازعه ایجاد شده در اثر یا در ارتباط با این شرایط سرویس‌ها قابل اعمال خواهد بود. کلیه ادعاهای ایجاد شده در اثر یا در ارتباط با این شرایط یا سرویس‌ها، بطور خاص در دادگاه‌های جمهوری اسلامی ایران جنبه قانونی پیدا می‌کنند، و شما و BaTahghighنسبت به بررسی قانونی شخصی در این دادگاه‌ها با یکدیگر به توافق رسیده‌اید.

ثبت نام در وب سایت Ba Tahghigh